Przygodę z makijażem rozpoczęłam jako dziecko, kiedy to podkradałam kosmetyki kolorowe mamie i nieudolnie próbowałam się nimi upiększyć. Z biegiem lat jednak zainteresowanie tym tematem mi nie minęło, a  skutki eksperymentów były szczęśliwie co raz lepsze.

Obecnie makijaż pełni ważną rolę w moim życiu. Jest moją pasją, której z radością poświęcam wolne chwile, jak i zawodem w którym się realizuję.

Wciąż się uczę, doskonalę swoje umiejętności i poszukuję nowych inspiracji. Staram się dążyć do perfekcji we wszystkim co robię, dlatego też do wszystkich swoich prac przykładam dużą uwagę i staram się dbać o ich każdy detal.   Kocham to co robię, a zadowolenie na twarzy kobiet po wykonanym makijażu, jest najlepszą motywacją do dalszego działania.

Na co dzień po za wykonywaniem makijaży okazjonalnych,  współpracuję z fotografami przy sesjach zdjęciowych na terenie Warszawy, dlatego makijaż fotograficzny również nie jest mi straszny. Dodatkowo wciąż się uczę i poszerzam swoje umiejętności w zakresie nie tylko makijażu ale również fotografii jak i grafiki. Dodatkowo jak każda kobieta uwielbiam dbać o siebie i testować nowe produkty. Między innymi z tego powodu postanowiłam prowadzić bloga. Mam nadzieję, że moja strona przypadnie Ci do gustu :)

Zapraszam do zapoznania się ze stroną oraz do współpracy.

KOLOROWY PINGWIN
JOANNA BEKISZ
tel: 666 666 383
email: asia@kolorowypingwin.pl